اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سازمان جهانی جهانگردی

سازمان جهانی جهانگردیبا آغاز به کار رسمی شرکت و نظر به ارتباط حوزه هاي فعاليت شركت با فعاليت­هاي سازمان جهاني جهانگردي به عنوان متولي صنعت گردشگري در عرصه بين المللي، درخواست عضويت به سازمان جهاني جهانگردي ارائه گرديد. که این موضوع در هجدهمین مجمع عمومی سازمان جهانی جهانگردی که در ماه اکتبر سال 2009 میلادی در شهر آستانه قزاقستان برگزار شد، طرح گردید و با موافقت اكثريت اعضاء، سمگا به عنوان اولین عضو ایرانی از بخش خصوصی به عضویت رسمی این نهاد بین المللی پيوست.

پیوستن به خانواده جهانی گردشگری در ماه های ابتدایی فعالیت این شرکت، علاوه بر ایجاد امکان برقراری تعامل با تصمیم سازان و دست اندرکاران عمده گردشگری در سطح جهانی، فرصت های تازه ای را نیز ایجاد می نماید و زمینه ساز حضور بخش خصوصی در برنامه­های جهانی و استفاده از حمایت های مادی و معنوی این سازمان در برنامه های گوناگون خواهد بود.

برقراري تعامل با بخشهاي كارشناسي و برخورداري از حمايت­هاي فني آن سازمان و برگزاري جلسه با مقامات عالي­رتبه سازمان نظير دبيركل محترم سازمان جهاني جهانگردي و معاونين و مديران مرتبط و مذاكره در خصوص بسط همكاري­ها از اهم اقدامات انجام شده در طول مدت عضويت سمگا در اين سازمان بوده است.

بالا